سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش
اشنایدر چیست؟

در این مقاله شما را با برند اشنایدر الکتریک (Schneider Electric) آشنا می کنیم که یک شرکت چند ملیتی فرانسوی است. این شرکت به دلیل تولید تجهیزات با کیفیت و کاربردی جزء برندهای مطرح و شناخته شده در دنیا به شمار می رود. شعبه اصلی این شرکت در شهر Rueil-Malmaison قرار دارد؛ اما در سراسر جهان نیز کارخانجات متعددی تحت نظارت آن اقدام به تولید لوازم الکترونیک می کنند. برای آشنایی بیشتر با این شرکت بزرگ در ادامه با ما همراه شوید.  شما عزیزان می توانید برای خرید و استعلام قیمت انواع کلید اتوماتیک قابل تنظیم اشنایدر و کلید اتوماتیک فیکس اشنایدر با الکترووبر همراه شوید.

 

برند اشنایدر الکتریک چیست؟

سابقه فعالیت برند اشنایدر الکتریک به سال های بسیار دور یعنی انقلاب صنعتی فرانسه باز می گردد. این گروه صنعتی در سال 1836 میلادی توسط برادران اشنایدر تاسیس شد. در ابتدای کار تولیدات این شرکت تنها به ساخت اسلحه و تجهیزات نظامی محدود بود. اما اشنایدر با پدیدار شدن اختراع جدیدی به نام الکتریسیته به تدریج به حوزه تولید لوازم برقی علاقه مند شد. 

این کمپانی تا پیش از جنگ جهانی دوم در صنایع مختلفی مانند بهره برداری از معادن و صنایع فلزی گوناگون فعالیت می کرد. همچنین اشنایدر در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی مورد نیاز رادیو نیز اقدامات گسترده ای را انجام می داد. پیشرفت های این شرکت نیز مانند همه کارخانجات با شروع جنگ جهانی دوم تا حدودی رو به افول رفت. اما گروه صنعتی اشنایدر پس از این زمان و با تجدید ساختار سازمانی دوباره به عرصه تولید صنعتی راه یافت. 

این شرکت با رونق گرفتن کسب و کار خود پس از جنگ جهانی در حوزه های تکنولوژی نیز وارد شد و دامنه فعالیت های خود را گسترش داد. امروزه بیش از 20 زیر مجموعه و برند فعال تحت نظارت این کمپانی و در حوزه های گوناگون کار می کنند. 

این کمپانی علاوه بر تولید محصولات مختلف در حوزه مدیریت انرژی، اتوماسیون صنعتی و خدمات در زمینه تحقیقات نیز اقداماتی انجام داده است. برای مثال اشنایدر 20 هزار اختراع ثبت شده دارد. این اختراعات در سراسر جهان در حال استفاده هستند.  شما عزیزان می توانید برای تهیه محصولات مختلف اشنایدر از جمله انواع کلید و پریز اشنایدر و کنتاکتور اشنایدر با وادی برق رایا همراه شوید.

 آشنایی با اشنایدر الکتریک 

آشنایی با اشنایدر الکتریک 

محصولات برند اشنایدر الکتریک به چند دسته کلی تقسیم می شوند که در ادامه به اختصار معرفی شده اند:

  • کسب و کارهای کوچک و مسکونی: محصولاتی مانند کلید برق، تهویه مطبوع، شارژ خودرو برقی و وسایل مربوط به هوشمندسازی خانه در این دسته قرار می گیرند؛ 
  • اتوماسیون ساختمان و سیستم های کنترل: ابزارهایی برای ایجاد خانه های هوشمند مانند ضد حریق و نرم افزارهای نظارتی در این گروه وجود دارند؛ 
  • ساخت محصولاتی با ولتاژ پایین: محصولاتی مانند قطع کننده های PowerPact و ComPact NSX. 
  • انرژی خورشیدی و مدیریت انرژی: اشنایدر با تکیه بر دانش روز دنیا و به کمک فتو ولتاییک از نور خورشید برق تولید می کند؛ 
  • دسترسی به انرژی: محصولات این برند مانند فانوس خورشیدی یا چراغ های روشنایی خیابان ها دسترسی به انرژی خورشیدی را راحت تر کرده است؛ 
  • قدرت بحرانی، خنک کننده ها و رک ها: رک ها برای نگهداری تجهیزات مختلف مانند سوییچ، روتر و کابل ها ساخته می شوند. خنک کننده های این برند نیز برای کنترل دما به کار می روند؛ 
  • اتوماسیون صنعتی و کنترل: تجهیزاتی مانند دکمه های کنترل فشار و سیگنال سازی، انواع جعبه، رابط ها و رله ها و بسیاری دیگر از محصولات اشنایدر در این دسته قرار می گیرند. 

شما می توانید محصولات اشنایدر را از طریق سایت الکترو وبر خریداری نمایید. مجموعه وادی برق رایا محصولات این برند را با کیفیت عالی و با قیمت مناسب خریداری نمایید. شما عزیزان می توانید برای تهیه محصولات برند اشنایدر همچون رله هوشمند اشنایدر با وادی برق رایا همراه شوید. کلید مینیاتوری در وادی برق رایا با بهترین قیمت به فروش می رسد. کلید مینیاتوری تک فاز، کلید مینیاتوری دو فاز، کلید مینیاتوری سه فاز انواع کلیدهای مینیاتوری موجود در وادی برق رایا هستند که می توانید هر کدام از آن ها را که می خواهید از سایت ما خریداری کنید.