سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش
نمایندگی مینیاتوری رعد

کلید های مینیاتوری از وسایل برقی هستند که در همه خانه ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. مطمئناً اگر وسیله برقی خرابی را به برق زده باشید و باعث پریدن فیوز شده باشد برای وصل کردن مجدد برق به سراغ جعبه کلید های مینیاتوری رفته اید.
کلید های مینیاتوری در دو نوع AC و DC مورد استفاده قرار میگیرند که به بررسی آن ها می پردازیم. شما می توانید انواع محصولات برند اشنایدر همچون کلید و پریز اشنایدر را از الکترو وبر بخواهید. 
کلید مینیاتوری یا MCB در واقع مخفف Miniature Circuit Breaker است. کلید مینیاتوری یک کلید الکترومکانیکی خودکار است که مصرف کننده را از خطر اتصال کوتاه و هم جریان اضافه بار محافظت می‌کند که اصطلاحاً به آن حفاظت مغناطیسی و حفاظت حرارتی گفته می‌شود.
از آنجا که در تمامی ساختمان ها به جای استفاده از فیوز از کلید مینیاتوری استفاده می‌شود توان مقاومت کلید مینیاتوری در برابر جریان نامی و جریان لحظه‌ای است.
جریان لحظه‌ای به جریانی گفته می‌شود که در یک لحظه از کلید مینیاتوری عبور می‌کند و جریان نامی به جریانی گفته می‌شود که کلید مینیاتوری توان تحمل کردن آن را دارد.
انواع کلید مینیاتوری
کلید های مینیاتوری از نظر کاربرد به پنج دسته زیر تقسیم می‌شوند:

  • B روشنایی
  • C موتوری
  • D ترانسفورماتوری
  • K قدرت
  • Z بسیار حساس

نمایندگی مینیاتوری رعد

نمایندگی مینیاتوری رعد کجاست؟

شرکت وادی برق رایا آماده تأمین انواع محصولات الکتریکی و برقی، انواع کلید های مینیاتوری، فیوز و انواع لوازم برقی خانگی و صنعتی در کمترین زمان و کمترین هزینه است. شرکت وادی برق رایا به عنوان نمایندگی معتبر شرکت رعد الکتریک با طیف گسترده ای از محصولات از جمله برق صنعتی، تابلو برق صنعتی، سیم و کابل و سیم و کابل نسوز از پیشگامان صنعت برق کشور و استان اصفهان است. در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت رعد الکتریک و محصولات این برند محبوب و پرطرفدار هستید با کارشناسان مجرب وادی برق رایا تماس بگیرید و پاسخ تمامی سوالات خود درباره این برند را از مشاورین ما جویا شوید.

مشاوره پیش از خرید

انتخاب قطعه الکترونیکی مناسب به خصوص با توجه به حساسیت لوازم برقی مورد استفاده در منزل و در محل های کار داشتن اطلاع فنی مناسب یک رکن اساسی در خرید است.
وادی برق رایا به عنوان نماینده معتبر فروش محصولات شرکت رعد الکتریک با به کارگیری افراد خبره این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده تا پیش از اقدام به خرید با انجام مشاوره با کارشناسان وادی برق رایا نسبت به انتخاب محصول مورد نظر اطمینان لازم را بدست آورید و احتمال بروز خسارت به وسایل برقی شما به حد اقل برسد.

نصب و اجرا

یکی دیگر از دغدغه های مصرف کنندگان لوازم الکتریکی به خصوص در منازل نداشتن دانش فنی کافی برای نصب و راه اندازی وسایل برقی و الکتریکی است که وادی برق رایا با ایجاد امکان نصب و اجرای کلیه محصولات خود برای این مشکل نیز چاره اندیشی کرده است. همچنین وادی برق رایا قابلیت حمل و نقل را نیز به خدمات خود اضافه نموده تا هیچگونه دغدغه ای متوجه مشتریان این مجموعه نباشد. وادی برق رایا (الکترو وبر) نمایندگی اشنایدر اصفهان است.

نمایندگی مینیاتوری رعد

خرید مستقیم از نمایندگی

شما می‌توانید از طریق وبسایت شرکت وادی برق رایا نسبت به خرید و مقایسه و بررسی انواع کلید های مینیاتوری اقدام نمایید.
همچنین با پیگیری شرکت وادی برق رایا در فضای مجازی از محصولات، قیمت ها و انواع خدمات این مجموعه با خبر باشید. کلید مینیاتوری تک فاز، کلید مینیاتوری دو فاز، کلید مینیاتوری سه فاز انواع کلیدهای مینیاتوری موجود در وادی برق رایا هستند که می توانید هر کدام از آن ها را که می خواهید از سایت ما خریداری کنید.

نوشتن دیدگاه