سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش
مشخصات کنتاکتور اشنایدر

کنتاکتورها در حوزه برق و صنعت نقش بسیار مهمی دارند. در کنتاکتور تیغه هایی قرار دارد که تعدادی در حالت عادی باز و برخی دیگر نیز بسته هستند. با اتصال برق به کنتاکتور درون آن حالت مغناطیسی به وجود می آید که باعث جذب تیغه های کنتاکتور یا جدا شدن آنها می شود و با همین کار حالت سوئیچینگ و کلید زنی در مدار شما ایجاد می کند.
کنتاکتور اشنایدر از بهترین مدل های موجود در ایران و سایر کشورهای جهان است که می توانید به راحتی در ایران اصل این محصول را از طریق سایت الکترو وبر تهیه کنید. اما باید پیش از خرید اطلاعاتی در مورد برخی از مشخصات کنتاکتور اصل داشته باشید. لذا پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. شما عزیزان می توانید اطلاعات مورد نیاز خود درباره هر محصول از برند اشنایدر همچون کلید و پریز اشنایدر را در کاتالوگ اشنایدر pdf مشاهده کنید فقط کافیست فایل کاتالوگ محصولات اشنایدر را از سایت وادی برق رایا دانلود کنید.

مشخصات فنی کنتاکتور اشنایدر

مشخصات فنی کنتاکتور اشنایدر

در این کنتاکتور اشنایدر تعدادی کنتاکت قدرت و تعدادی نیز کنتاکت های فرمان قرار دارد که شماره های 1 تا 6 کنتاکت های قدرت هستند. در واقع این کنتاکت ها مصرف کننده ها را به شکبه اصلی متصل می کند.
کنتاکت های فرمان همانند نامشان فقط در مدار فرمان استفاده می شوند و در مدار اصلی و مدار قدرتی که رسم می شود هیچ یک از شماره های آن ها را ممکن است نبینید. مثلا کنتاکت های باز را با شماره های 21 و 22 یا ارقام دو رقمی که عدد یکان آن ها به 1 و 2 ختم می شوند و کنتاکت های بسته را با ارقام 13 و 14 یا اعداد دو رقمی که رقم یکان آنها ختم به 3و4 می شود، نمایش می دهند.
اغلب می توانید از روی پلاک کنتاکتور ها اطلاعات خوبی نظیر تعداد کنتاکت های NO و NC به دست آورید. منظور ازNO یعنی تیغه کنتاکتور در حال عادی که جریان برق در آن وجود ندارد به حالت باز قرار دارد و NC به معنای این است که تیغه کنتاکتور ما در حالت معمولی که جریان برقی در آن وجود ندارد به حالت یک کلید بسته است.
از این ویژگی باز و بسته بودن تیغه های کنتاکتور مطابق با نیاز خود در مدار می توانیم استفاده کنیم و حالت سویچینگ یا کلید زنی با سرعت بالا را داشته باشیم. باید بدانید که در مدارهای قدرت که جریان و ولتاژهای بالایی داریم، نمی توانید از قطعات خیلی ظریفی همچون ترانزیستور برای سویچینگ استفاده کنید و باید حتما از کنتاکتور استفاده نمایید. شما عزیزان می توانید انواع کنتاکتور سه فاز اشنایدر را از وادی برق رایا تهیه کنید.

مشخصات پلاک کنتاکتور اشنایدر

مشخصات پلاک کنتاکتور اشنایدر

باید با توجه به نیازتان کنتاکتور اشنایدر به درستی انتخاب شود تا بتواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد. کنتاکتوری که انتخاب می کنید باید بتواند جریان راه اندازی که در ابتدا دارید و جریان دائم را تحمل کند. از این رو باید حتما از روی پلاک مشخصات را به دقت مطالعه نمایید تا انتخاب درستی داشته باشید. وادی برق رایا نمایندگی اشنایدر اصفهان است، جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.
مشخصاتی که روی پلاک های کنتاکتور معمولا وجود دارد شامل: نام شرکت سازنده، تعداد فاز، تیپ کنتاکتور، استاندارد های ساخت، ولتاز نامی، حداکثر ولتاژ قابل تحمل و غیره است.
نتیجه گیری
پیش از انتخاب کنتاکتور اشنایدر بهتر است اطلاعات دقیق و کاملی درمورد مشخصات فنی یا پلاک آن داشته باشید. بدون استفاده از کنتاکتور نمی توانید مصرف کننده خود را به شبکه برق متصل کنید، زیرا کنتاکتور در نقش کلید عمل کرده و قطع و وصل به موقع برق را برایتان به صورت خودکار طبق مداری که دارید، انجام می دهد و می تواند به راحتی موتور یا مصرف کننده دیگر شما را به شبکه متصل کند.
شما از طریق سایت وادی برق رایا می توانید این اطلاعات را پیش از خرید بدست آورده و سپس از طریق همین سایت اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید. در صورتی که نیاز به راهنمایی داشتید، می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید. کلید مینیاتوری تک فاز، کلید مینیاتوری دو فاز، کلید مینیاتوری سه فاز انواع کلید مینیاتوری موجود در وادی برق رایا هستند که می توانید هر کدام از آن ها را که می خواهید از سایت ما خریداری کنید. اکترو وبر اصلی ترین نمایندگی اشنایدر است. از این نمایندگی کنتاکتور اشنایدر را بخرید. علاوه بر برند اشنایدر الکترو وبر نمایندگی برندهای چون شیل ایران، سیمکان، شیوا امواج و... است. شیل ایران یکی از بهترین کنتاکتور ها را تولید می کند. کنتاکتور شیل ایران را از وادی برق رایا بخرید. برای اطلاع از قیمت کنتاکتور شیل ایران به سایت الکترو وبر یا همان وادی برق رایا مراجعه کنید.

نوشتن دیدگاه