سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش
تنظیمات تایمر شیوا امواج

دستگاه‌ هایی مانند تایمر با توجه به دوره های زمانی که دارند تنظیم می ‌شوند. این تایمر ها هم برای روشن شدن و هم برای خاموش شدن یک زمان مشخص دارند و می‌ توان آن ها را به دلخواه به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه تنظیم کرد. چنانچه تمایل داشته باشید به صورت روزانه تایمر شیوا امواج را تنظیم نمایید، تنها ساعت، دقیقه و ثانیه را تنظیم می کنید. در حالت تنظیم روزانه، روز های فعالیت تایمر را می‌ توان با توجه به هفته و ماه فعال کرد و مجدداً آن را غیر فعال کرد. به منظور تنظیم هفتگی علاوه بر ساعت، دقیقه و ثانیه روز هفته نیز باید تنظیم شود.
برای تنظیم ماهانه نیز روز، ماه، ساعت، دقیقه و ثانیه قابل تنظیم است. تایمر شیوا امواج قابلیت ذخیره و نمایش تاریخ، ساعت، پیغام ها، خطا ها و تمام تنظیمات را دارد. کاربران تایمر شیوا امواج می ‌توانند در روز های خاصی برنامه تایمر را غیرفعال یا فعال کنند و برای تنظیم برنامه هفتگی و ماهانه از ۵۰ برنامه به مدت ۲۴ ساعت استفاده کنند.

آموزش تنظیمات تایمر شیوا امواج

آموزش تنظیمات تایمر شیوا امواج

برای انجام تنظیمات تایمر شیوا امواج بایستی در ابتدا بر اساس راهنمای نصب به درستی تایمر را نصب کنید و طبق دستورالعمل های کاتالوگ محصول، شروع به تنظیم آن نمایید. تایمر ها در واقع برای کنترل تجهیزات هستند و این قابلیت را دارند که با قطع یا وصل کردن جریان برق شروع به کار کنند و پس از پایان مدتی که برای آن ها تنظیم شده، کنتاکت های داخل تایمر را به حالت باز یا بسته تغییر دهند. از آنجایی که استفاده از تایمر شیوا امواج نقش مهمی در بهینه ‌سازی مصرف انرژی دارد، در صنایع مختلف و مراکز صنعتی، تجاری و مسکونی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.
دارا بودن قابلیت تنظیم زمان در تایمر باعث شده تا از آن در مدار فرمان استفاده شود تا بتواند زمان سنجی لازم را اجرا کند و با تأخیر جریان برق را وصل کند. به عنوان مثال وقتی که تایمر به منبع برق متصل می شود، شروع به کار کرده و پس از گذشت زمان تنظیم شده خواه جریان برق وصل باشد یا خیر، تایمر عمل می‌ کند و قطع می شود. در این قسمت نحوه آموزش تنظیمات تایمر شیوا امواج را به اختصار شرح می دهیم. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت تایمر ثانیه شیوا امواج، تایمر آنالوگ شیوا امواج، ساعت نجومی شیوا امواج و ... با الکترووبر همراه شوید.

نحوه تنظیم تایمر شیوا امواج

نحوه تنظیم تایمر شیوا امواج

در تنظیمات اولیه تایمر شیوا امواج روز های هفته و همچنین ماه به صورت پیش فرض از قبل فعال هستند و برای غیر فعال کردن آن ها باید با استفاده از کلید های اینتر و _ تنظیم را آغاز کرده و با استفاده از کلید + و _ تاریخ و زمان مورد نظر خود را تنظیم کرده و در مرحله آخر آن را تأیید کنید. با استفاده از تایمر شیوا امواج امکان تنظیم فرمان با تغییر فصل نیز فراهم شده است. به این صورت تایمر به صورت خودکار در فصل های مختلف یک ساعت به عقب یا جلو حرکت می ‌کند.
نحوه تنظیم آن نیز در کاتالوگ محصول به همراه عکس نشان داده شده است. دقت داشته باشید که در تنظیم ماهیانه، حداکثر روزهای ماه، ۲۹، ۳۰ و ۳۱ روز بوده و پس از اجرای تنظیمات حتما باید تا آخرین مرحله پیش بروید و آن را تنظیم کنید تا زمان شما فعال شود. در ابتدای تنظیم نگه داشتن کلید اینتر به مدت ۵ ثانیه باعث می‌ شود کلمه set روی صفحه ظاهر شود و شما بتوانید با استفاده از کلید های موجود، تنظیمات را وارد و ذخیره کنید. 
همانطور که اشاره کردیم امکان غیر فعال کردن تنظیمات در بعضی از روز های خاص و غیر فعال کردن کلیه برنامه وجود دارد. چنانچه موفق به تنظیم دستگاه با استفاده از دستورالعمل های کاتالوگ تایمر نشدید، می توانید با شماره های مجموعه الکترو وبر تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی کارشناسان مجموعه استفاده کنید. الکترو وبر علاوه بر تنظیم تایمر شیوا امواج، چگونگی تنظیم ساعت نجومی شیوا امواج را شرح داده است تا شما بتوانید به راحتی ساعت نجومی خریداری شده را تنظیم کنید.
امکان سفارش و خرید آنلاین تایمر شیوا امواج از وب سایت وادی برق رایا در کوتاه‌ ترین زمان ممکن فراهم شده است. خریداران محترم می توانند نصب و تنظیم انواع تایمر های شیوا امواج را به متخصصان حرفه‌ای مجموعه الکترو وبر بسپارند. به این صورت می توانید آسوده خاطر باشید که دستگاه شما به صورت دقیق تنظیم شده و در صورت بروز هر گونه خطایی می توانید به صورت تلفنی از تکنسین های این مرکز کمک بگیرید تا مشکل به وجود آمده را برای شما برطرف نمایند. کلید مینیاتوری تک فاز، کلید مینیاتوری دو فاز، کلید مینیاتوری سه فاز انواع کلیدهای مینیاتوری موجود در وادی برق رایا هستند که می توانید هر کدام از آن ها را که می خواهید از سایت ما خریداری کنید.

نوشتن دیدگاه