سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش
نمایندگی اشنایدر در تبریز

سایت ما در این مقاله قصد دارد شما را با نمایندگی اشنایدر در تبریز آشنا کند و ابعاد مختلف آن را مورد تحلیل و بررسی قرار دهد. پس چنان چه درباره ی نمایندگی اشنایدر کنجکاو هستید خواندن این مقاله را از دست ندهید. شما عزیزان می توانید اطلاعات مورد نیاز خود درباره هر محصول از برند اشنایدر همچون کلید و پریز اشنایدر را در کاتالوگ اشنایدر pdf مشاهده کنید فقط کافیست فایل کاتالوگ محصولات اشنایدر را از سایت وادی برق رایا دانلود کنید. 

نمایندگی حضوری اشنایدر در تبریز

چنان چه تا به حال با حوزه ی برق و انرژی کار کرده باشید، حتما نام برند مشهور Schneider Electric به گوشتان خورده است. چنان چه تا به حال با این نام مواجه نشده اید، باید بدانید که یک شرکت فرانسوی با همین نام در بیش از 100 کشور از سراسر دنیا فعالیت می ‌کند که کار آن، در حوزه ی تولید تجهیزات الکتریکی و تجهیزات زیر اخت شبکه و راهکار های مدیریت مصرف انرژی و برق ساختمان است و ایران هم یکی از این 100 کشوری است که این شرکت در آن نمایندگی تاسیس کرده است.

نمایندگی اشنایدر در تبریز

چنان چه بخواهیم کمی بیش تر با این برند بین المللی آشنا شویم، بهتر است بدانید که تاکنون بیش از صد و سی و پنج هزار نفر توانسته اند در این شرکت بزرگ، کاری برای خود پیدا کنند. شاید با خود فکر کنید که این شرکت چقدر درآمد دارد که توانسته این میزان افراد را استخدام کند؟ با توجه به آمار موجود، فقط در سال دو هزار و نوزده میلادی، این شرکت درآمدی بالغ بر بیست و هفت میلیارد یورو به جیب زده است. این شرکت سالیانه حدود 5 درصد از این درآمد را برای کارهای تحقیقاتی خود صرف می ‌کند؛ یعنی در سال دو هزار و نوزده میلادی حدود یک و نیم میلیارد یورو را صرف این کار کرده است که رقم بسیار بالایی است. برند اشنایدر عرضه کننده بهترین کلید مینیاتوری، کلید و پریز، فیوز مینیاتوری، کنتاکتور و... است. محصولات برند اشنایدر را از وادی برق رایا بخرید.

نمایندگی اشنایدر در تبریز

الکترووبر: نمایندگی آنلاین اشنایدر در تبریز

این شرکت، قبل از انقلاب و در سال هزار و سیصد و پنجاه و چهار شمسی، به طور رسمی کار خود را در ایران آغاز کرد و سپس با گسترش فعالیت ها و سرمایه گذاری های خود در ایران، کارخانه ی اشنایدر الکتریک را حدود 20 سال بعد تاسیس کرد تا بتواند درآمد بیشتری در ایران به دست آورد. کافی است تا نام این برند مشهور را در اینترنت سرچ کنید تا با آوازه و تکنولوژی های پیشرفته ی آن آشنا شوید. سابقه ی دراز مدت این شرکت به همراه کیفیت فوق العاده ی محصولات آن، توانسته اعتبار و شهرت زیادی را در بین کشور های مختلف دنیا به دست اورد و هم اکنون مشتریان زیاد و پایداری در کشور های زیادی دارد. وادی برق رایا نمایندگی اشنایدر اصفهان است. کنتاکتور اشنایدر را از وادی برق رایا بخرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

نوشتن دیدگاه