سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش

شیل ایران

محصولات شیلین الکتریک سال ها از کشور تایوان به کشور ما وارد می‌ شده است. اما پس از مدت زمانی شرکت بزرگ شیل ایران تصمیم گرفته است که با همکاری و همراهی متخصصین داخلی و خارجی نسبت به مونتاژ محصولات شیلین الکتریک در داخل کشور اقدام نماید. این شرکت قطعات اصلی را از کشور تایوان وارد نموده و آن ها را در داخل کشور مونتاژ کرده و در معرض فروش قرار داده است. این مسئله باعث شده است تا قیمت تمام شده کالا به مراتب مناسب تر باشد و کیفیت کالا همچون گذشته حفظ شود. به منظور حفظ کیفیت محصولات، بهترین کارخانجات تولیدی و بهترین کارخانجات دانش‌ بنیان از کشورهای چین، تایوان و ایران با یکدیگر همکاری کرده و بهترین محصول ممکن را به بازار فروش ارائه نموده اند.

شیل ایران

لیست قیمت محصولات شیل ایران

شرکت بزرگ شیل ایران نمایندگی های فعال از شهرهای مختلف کشور پذیرا بوده و محصولات خود را به صورت کاملا مستقیم و بدون هیچ واسطه ای با قیمت تولیدی به نمایندگی ارائه نموده است. لیست قیمت محصولات شیل ایران نیز به صورت کاملا کنترل شده و تحت نظر شرکت اصلی به نمایندگی های مجاز این شرکت ابلاغ شده و نمایندگی ها طبق قیمت های ارائه شده محصولات را به فروش می رسانند. انواع مختلف محصولات شرکت شیل ایران شامل کنتاکتور، محافظ جان، سکسیونر، کلید اتوماتیک، شستی و چراغ می باشند. شرکت شیل ایران توانسته است در راستای خودکفا نمودن صنعت برق ایران گام بسیار مهمی بر دارد و در این زمینه نقش بسیار ارزنده‌ای ایفا کند. این شرکت علاوه بر استفاده از بهترین و درجه یک ترین متریال و مواد اولیه؛ از خطوط آزمایشگاهی بسیار مجهزی نیز برخوردار بوده و به همین جهت توانسته است محصولات بسیار با کیفیتی را به بازار فروش روانه کند. لیست قیمت محصولات شیل ایران در نمایندگی ها بسیار متناسب و نزدیک به قیمت تولیدی می باشد. اما در صورتی که شما این محصولات را در بازار آزاد خریداری کنید باید قیمت‌ های بسیار بیشتر برای این محصولات پرداخت نمایید. لذا ما به عنوان یکی از نمایندگی های فعال و برتر این محصول، به شما توصیه می کنیم که محصول مورد نظر خود را به صورت کاملا مستقیم از خود نمایندگی خریداری نمایید، تا هم گارانتی اصالت محصول را دریافت کنید و هم تضمین سلامت کالا را از نمایندگی دریافت نمایید. علاوه بر آن قیمت پرداختی شما هنگام خرید از نمایندگی بسیار متناسب تر و عالی تر نسبت به بازار آزاد خواهد بود.

شیل ایران

لیست قیمت شیل ایران

شعار ما در کنار کیفیت عالی و قیمت مناسب، زندگی روشن با شیل ایران می باشد. علاوه بر آن شرکت شیل ایران ایمنی بسیار بالای تجهیزات صنعتی و خانگی شما را با محصولات ارائه شده تامین نموده است. شیل ایران یک برند معتبر و شناخته شده می باشد که شما می توانید با اطمینان خاطر بالا و بدون دغدغه خاطر محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. در گذشته که این محصولات به صورت مستقیم از کشور تایوان و چین وارد می‌ شدند قیمت بالاتری داشتند، اما امروزه به دلیل مونتاژ شدن آن ها در داخل کشور، قیمت این محصولات نیز پایین تر آمده است و قدرت خرید افراد افزایش پیدا کرده است. شما نیز می توانید در جهت خرید محصولات مورد نظر خود از شرکت شیل ایران از طریق نمایندگی مجاز وادی برق رایا اقدام نمایید. وب سایت فروشگاهی الکترو وبر در این زمینه بهترین خدمت رسانی را به مشتریان ارائه نموده است. تمامی مشخصات فنی و کیفی محصولات ارائه شده در وبسایت وادی برق رایا در قسمت توضیحات کالا درج شده است. لذا شما به عنوان مشتری می توانید تمامی مشخصات کالا را به صورت کامل بر اندازه نموده و کالای متناسب با نیاز و هزینه خود را خریداری نمایید. کارشناسان فروش ما نیز در این زمینه آماده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیزان می باشند. بنابراین در صورتی که در مورد محصولات شیل ایران اطلاعات بیشتری لازم داشتید میتوانید از طریق لینک های ارتباطی با کارشناسان ما در تماس باشید. لیست قیمت شیل ایران در این وبسایت تحت نظر نمایندگی قرار داده شده است و شما می توانید این محصولات را با عالی ترین قیمت ممکن نسبت به بازار فروش خریداری کنید. محصولات خریداری شده شما در کوتاه ترین زمان ممکن در مکانی که خودتان از قبل مشخص کرده باشید با کمترین هزینه ترابری به دست شما خواهند رسید.

کنتاکتور شیل ایران مدل SP-95
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-800
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-80
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-630
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-63
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-500
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-50
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-400
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-40
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-330
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-32
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-265
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-25
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-225
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-185
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-18
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-150
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-12
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-115
تماس بگیرید
کنتاکتور شیل ایران مدل SP-09
تماس بگیرید
نتایج 1 تا 32 از کل 127 نتیجه