سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش

سیمکان


اهمیت انتخاب و خرید سیم و کابل به گونه ‌ای است که برای استفاده در شرایط مختلف باید روی به خرید با کیفیت ترین محصولات آورده شود. امروزه برندهای مختلف در کشور، انواع کابل و سیم را در شکل های مختلف روانه بازار می کنند. با این حال شرکت سیمکان به عنوان یکی از برندهای پیشرو با بهره مندی از پیشرفته ترین تکنولوژی ها و برترین تجهیزات برای تولید سیم و کابل توانسته خود را به عنوان یکی از شرکت های موفق در این زمینه معرفی نماید. کیفیت بسیار بالای انواع کابل وسیم تولید شده توسط سیمکان به شکلی است که در چند سال اخیر توانسته با دریافت استانداردهای لازم از نهادهای مربوطه، خود را به عنوان یک شرکت ثابت شده معرفی کند.
دریافت گواهینامه های مختلف برای کیفیت محصول و سیستم مدیریت انرژی نشان می ‌دهد با خرید انواع سیم و کابل سیمکان می توانید بالاترین سطح کیفی را در محصولات ارائه شده توسط این برند مشاهده نمایید. علاوه بر این، بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه تولید محصولات مختلف کمک می کند تا کابل های کنترل، کابل های فشار متوسط، و کابل های فشار ضعیف را با کیفیت بسیار بالا را روانه بازار کند. مدیریت شرکت سیمکان تاکید دارد بدون تبلیغات بی اساس و با ارائه محصولات با کیفیت، به دنبال جذب مشتری است.

شرکت سیمکان

شرکت سیمکان

به منظور ارائه خدمات با کیفیت برای فعالان در حوزه الکترونیک، در سال ۱۳۷۶ چند جوان متفکر تصمیم به راه اندازی یک شرکت برای تولید سیم و کابل و تجهیزات مورد نیاز الکتریکی گرفتند. شرکت سیمکان یک شرکت سهامی خاص است که توانست در سال ۱۳۷۶ با دریافت انواع مجوزهای لازم از اداره صنعت و معدن استان اصفهان، فعالیت خود را در این زمینه آغاز کند.
با توجه به اینکه در شرایط مختلف نیاز به استفاده از سیم و کابل با توان مختلف وجود دارد، طراحان و تولید کنندگان در شرکت سیمکان تصمیم گرفته اند که محصولات خود را با تنوع بسیار بالا و کیفیت ایده آل روانه بازار کنند. شرکت سیمکان در استان اصفهان و در زمینی با مساحت ۳۳۰۰۰ متر مربع تاسیس شده است. زیربنای به کار رفته برای بخش تولید و توزیع، 12000 متر مربع بوده که در شهرک صنعتی مورچه خورت قرار گرفته است.

آغاز به کار شرکت سیمکان

سرانجام پس از طی کردن مراحل اداری مختلف، در سال ۱۳۷۷ مدیران این شرکت توانستند پروانه بهره ‌برداری را کسب کنند و فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمایند. در طی این مدت زمان، پیشرفت چشمگیری در زمینه تولید کابل و سیم توسط شرکت سیمکان مشاهده شده است. امروزه انواع کابل های خودنگهدار، فشار ضعیف، کابل های کنترل، کابل ‌های هوایی فشار متوسط و همچنین انواع سیم و کابل افشان را می توانید از این شرکت خریداری کنید. علاوه بر این برای خرید کابل های قدرت مسی و آلومینیومی می توانید این محصولات را با استاندارد ملی ایران و کیفیت بسیار بالا انتخاب و خریداری نمایید.
با توجه به اینکه فعالان و در زمینه تجهیزات الکترونیکی و افرادی که به دنبال خرید سیم و کابل به شکل گسترده هستند، حساسیت بسیار بالایی برای تایید کیفیت محصولات به کار می ‌برند، شرکت سیمکان توانسته از سازمان ‌های مختلف، گواهینامه های تایید صلاحیت را کسب کند.
مجموعه الکترو وبر با تشخیص با کیفیت بودن محصولات شرکت سیمکان، انواع سیم و کابل تولید شده توسط این برند را در دسترس شما قرار می دهد. تمامی محصولات این برند، توسط متخصصان وادی برق رایا چک شده و سپس برای شما ارسال می شوند. شما می توانید خرید خود را از طریق سایت الکترو وبر انجام دهید. در صورت نیاز به راهنمایی کارشناسان ما برای خدمت رسانی به شما حاضرند.

کابل زره دار 3x25 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 3x240/120 SM سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 3x240 SM سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 3x2.5 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 3x185/95 SM سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 3x185 SM سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 3x16 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 3x150/70 SM سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 3x150 SM سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 3x120/70 SM سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 3x120 SM سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 3x10 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 3x1.5 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 2x95 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 2x70 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 2x6 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 2x50 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 2x4 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 2x35 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 2x25 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 2x240 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 2x2.5 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 2x185 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 2x16 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 2x150 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 2x120 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 2x10 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 2x1.5 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 1x95 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 1x70 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 1x500 سیمکان
تماس بگیرید
کابل زره دار 1x50 سیمکان
تماس بگیرید
نتایج 97 تا 128 از کل 199 نتیجه