سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش

اشنایدر

برای انتخاب تجهیزات الکتریکی گوناگون مانند محصولات اشنایدر الکتریک باید معیارهای متعددی را در نظر بگیرید. سطح جریان، سطح حساسیت مدار و تعداد قطع و وصل های مدار از جمله موارد مهم در خصوص این دستگاه ها هستند. شما با انتخاب دقیق این محصولات می توانید که طول عمر وسایل و تجهیزات ساختمان را افزایش دهید. همچنین این امر در پیشگیری از برق گرفتگی و آتش سوزی نیز نقش مهمی را ایفا می کند. در این مقاله به بررسی نکات ضروری برای خرید محصولات مختلف این برند و قیمت آن ها می پردازیم.

لیست قیمت محصولات اشنایدر الکتریک

اشنایدر الکتریک یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید محصولات مربوط به صنعت برق در جهان است. این شرکت به واسطه تولید اجناسی با کیفیت توانسته است که اعتماد مشتریان را به خود جلب کند.
متاسفانه امروزه نمونه های تقلبی یا با کیفیت پایین تر تولیدات این برند نیز وارد ایران شده اند. بسیاری از افراد به دلیل قیمت کمتر این محصولات تقلبی به سراغ خرید آن ها می روند. اما باید بدانید که این محصولات کیفیتی به مراتب پایین تر از نمونه های اصلی دارند. حتی در برخی موارد ممکن است که استفاده از آن ها خطرات مالی و جانی نیز به همراه داشته باشد.
نکته مهم در خصوص خرید محصولات اشنایدر الکتریک با کیفیت توجه به هولوگرام روی جعبه بسته بندی آن ها است. وجود هولوگرام نشان دهنده اصل بودن کالا است و وسیله را شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می کند.
یکی از بهترین راه ها برای اینکه ناخواسته محصولی را به جای نمونه اصلی دریافت نکنید، خرید از فروشگاه های معتبر است. فروشگاه اینترنتی الکترو وبر یکی از مراکزی است که شما می توانید پرکاربردترین محصولات این برند را با اخذ ضمانت اصل بودن کالا بخرید. این محصولات شامل کلید اتوماتیک، کنتاکتور، کلید مینیاتوری و بسیاری محصولات دیگر است.
شما می توانید در این فروشگاه با مشاهده مشخصات تجهیزات مختلف و قیمت آن ها محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. وادی برق رایا (الکترو وبر) نمایندگی اشنایدر اصفهان است.

لیست قیمت محصولات اشنایدر الکتریک

خرید محصولات اشنایدر

اشنایدر الکتریک محصولات متنوعی را تولید و روانه بازار کرده است. برخی از این محصولات عبارتند از:
• کلیدهای اتوماتیک، حرارتی و مینیاتوری؛
• چراغ سیگنال؛
• کنتاکتور؛
• تایمر؛
• بیمتال یا رله حفاظت اضافه بار؛
• خازن؛
• سنسور؛
• جوی استیک؛
• کنترل فاز؛
• رله ضربه ای؛
• منبع تغذیه.
تمام این محصولات را می توانید با قیمتی مناسب از الکترو وبر خریداری کنید. البته همانطور که بیان شد، برای خرید قطعات الکتریکی یک سری معیار انتخاب وجود دارد که در ادامه برخی از آن ها شرح داده خواهد شد.
سطح جریان
سطح جریان تجهیزات الکتریکی بر اساس نیاز مصرف کننده تعیین می شود. برای مثال برای اینکه موتور الکتریکی روشن شود، به جریانی معادل 3 الی 8 برابر جریان نامی موتور نیاز دارد. این میزان با توجه به نوع استفاده از موتور، جریان نامی موتور و توان آن متغیر است.
در هنگام خرید محصولات اشنایدر الکتریک برای موتور باید قابلیت های کلید محافظتی را در نظر بگیرید. این کلید باید توانایی محافظت از مدار موتور در شرایط عادی را داشته باشد. همچنین کلید مذکور نباید اجازه عبور جریان چند برابری را در هنگام راه اندازی سیستم بدهد.

خرید محصولات اشنایدر

حساسیت مدار

نوع استفاده از واحد سطح حساسیت مدار را تعیین می کند. برای مثال در موتور یک سیستم بهتر است که کنتاکتور اشنایدر با درجه حساسیت بالا بکار برده شود. همچنین لوازم حفاظتی مختلف مانند رله حفاظت اضافه بار پیشرفته جریان اضافه بار را کنترل می کند. ترموستات نیز حرارت داخلی موتور را تحت کنترل در می آورد.

شرایط محیطی

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در خرید محصولات اشنایدر الکتریک دمای محیط است. افزایش دمای محیط مقاومت سیم را بالا می برد. همین امر باعث کاهش جریان مجاز در سیم می شود. لازم به ذکر است که دمای استاندارد سیم 25 درجه سانتی گراد است.

تعداد قطع و وصل ها

تعداد قطع و وصل های مدار را نوع پروژه تعیین می کند. همچنین تعداد قطع و وصل ها مشخص کننده سطح کنتاکتور برای محافظت از دستگاه ها است.
سیستم روشنایی
از مهم ترین بخش های هر واحد مسکونی یا صنعتی سیستم های روشنایی آن ها به شمار می روند. به همین دلیل باید محافظت های ویژه ای از تجهیزات الکتریکی این سیستم ها صورت گیرد. برای انتخاب لوازم مورد نیاز این بخش ها باید محاسبات جریان نامی و جریان لوازم حفاظتی مربوط به تجهیزات حفاظتی انجام شود.
شما می توانید از طریق سایت وادی برق رایا اقدام به خرید انواع محصولات این برند با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا نمایید.

کنتاکتور 95 آمپر اشنایدر مدل LC1D95M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 9 آمپر اشنایدر مدل LC1D09M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 800 آمپر اشنایدر مدل LC1F800M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 80 آمپر اشنایدر مدل LC1D80M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 65 آمپر اشنایدر مدل LC1D65M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 630 آمپر اشنایدر مدل LC1F630M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 500 آمپر اشنایدر مدل LC1F500M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 50 آمپر اشنایدر مدل LC1D50M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 400 آمپر اشنایدر مدل LC1F400M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 40 آمپر اشنایدر مدل LC1D40M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 330 آمپر اشنایدر مدل LC1F330M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 32 آمپر اشنایدر مدل LC1D32M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 265 آمپر اشنایدر مدل LC1F265M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 25 آمپر اشنایدر مدل LC1D25M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 225 آمپر اشنایدر مدل LC1F225M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 185 آمپر اشنایدر مدل LC1F185M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 18 آمپر اشنایدر مدل LC1D18M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 150 آمپر اشنایدر مدل LC1F150M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 12 آمپر اشنایدر مدل LC1D12M7
تماس بگیرید
کنتاکتور 115 آمپر اشنایدر مدل LC1F115M7
تماس بگیرید
کلید مینیاتوری اشنایدر
تماس بگیرید
کلید مینیاتوری اشنایدر
تماس بگیرید
نتایج 1 تا 32 از کل 144 نتیجه