به سایت الکترووبر خوش آمدید …

الکترو وبر با اتکا به تجربه ی فنی و بازرگانی کارشناسان خود قادر است در خصوص تأمین قطعات، مشاوره، طراحی و ارائه اطلاعات فنی و نحوه انتخاب و راه اندازی محصولات اشنایدرالکتریک و نمایندگی اشنایدر نیاز صنایع مختلف کشور را بر طرف کند. هدف اصلی این مجموعه ایجاد یک زنجیره ی مطمعن در عرضه ی کالاهای اصلی و خدمات فنی و مهندسی بوده و در این راه رضایت مشتری به عنوان رکن اصلی مجموعه تاثیر به سزایی در پیشرفت این مجموعه داشته است.

تیم الکترووبر متشکل از افراد بسیار با تجربه و متخصص در زمینه برق صنعتی و فشار متوسط بیش از ۴۰ سال است که در شهر زیبای اصفهان خواستگاه صنعت کشور، مشغول به فعالیت می باشد.

تیم الکترووبر با پایبندی به سه اصل، قیمت منصفانه، مشاوره فنی و تضمین اصل‌بودن کالا موفق شده تا اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید.

با ورود به فروشگاه اینترنتی الکترووبر تجربه خرید از برندهای معتبر جهانی از جمله اشنایدر الکتریک و همچنین برندهای مطرح ملی نظیر شیل ایران، رعد، سیمکان و شیواامواج را خواهید داشت

از فروش حضوری تا خرید آنلاین

مجموعه الکترووبر این روز ها با توجه به گسترش فضای مجازی، به منظور دسترسی همه مشتریان در سراسر ایران به محصولات این مجموعه و همچنین سهولت در خرید تجهیزات برق صنعتی با برندهای معتبر و شناخته شده  اقدام به راه اندازی وب سایت الکترووبر نموده است. شما در هر شهری از ایران عزیز که زندگی می‌کنید با مراجعه به سایت الکترووبر به آدرس electroweber.com محصولات مورد نظرتان را از لحاظ مشخصات، کیفیت و با قیمت رقابتی بررسی کنید و سپس سفارش دهید. در طراحی این سایت تلاش شده تا تجربیات خود از خرید حضوری را به فضای اینترنت منتقل کنیم تا شما مشتریان گرامی بتوانید به راحتی و با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات از فروشگاه تجهیزات برق صنعتی الکترووبر نمایید.

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

9656
فروشنده فعال

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

2085000
کیلومتر طی شده

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

15500
ارسال رایگان

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

185000
سفارش موفق
از اینکه برندهای مطرح با ما همکاری می کنند بسیار خوشحالیم

برخی از همکاران ما