سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش

سیمکان


اهمیت انتخاب و خرید سیم و کابل به گونه ‌ای است که برای استفاده در شرایط مختلف باید روی به خرید با کیفیت ترین محصولات آورده شود. امروزه برندهای مختلف در کشور، انواع کابل و سیم را در شکل های مختلف روانه بازار می کنند. با این حال شرکت سیمکان به عنوان یکی از برندهای پیشرو با بهره مندی از پیشرفته ترین تکنولوژی ها و برترین تجهیزات برای تولید سیم و کابل توانسته خود را به عنوان یکی از شرکت های موفق در این زمینه معرفی نماید. کیفیت بسیار بالای انواع کابل وسیم تولید شده توسط سیمکان به شکلی است که در چند سال اخیر توانسته با دریافت استانداردهای لازم از نهادهای مربوطه، خود را به عنوان یک شرکت ثابت شده معرفی کند.
دریافت گواهینامه های مختلف برای کیفیت محصول و سیستم مدیریت انرژی نشان می ‌دهد با خرید انواع سیم و کابل سیمکان می توانید بالاترین سطح کیفی را در محصولات ارائه شده توسط این برند مشاهده نمایید. علاوه بر این، بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه تولید محصولات مختلف کمک می کند تا کابل های کنترل، کابل های فشار متوسط، و کابل های فشار ضعیف را با کیفیت بسیار بالا را روانه بازار کند. مدیریت شرکت سیمکان تاکید دارد بدون تبلیغات بی اساس و با ارائه محصولات با کیفیت، به دنبال جذب مشتری است.

شرکت سیمکان

شرکت سیمکان

به منظور ارائه خدمات با کیفیت برای فعالان در حوزه الکترونیک، در سال ۱۳۷۶ چند جوان متفکر تصمیم به راه اندازی یک شرکت برای تولید سیم و کابل و تجهیزات مورد نیاز الکتریکی گرفتند. شرکت سیمکان یک شرکت سهامی خاص است که توانست در سال ۱۳۷۶ با دریافت انواع مجوزهای لازم از اداره صنعت و معدن استان اصفهان، فعالیت خود را در این زمینه آغاز کند.
با توجه به اینکه در شرایط مختلف نیاز به استفاده از سیم و کابل با توان مختلف وجود دارد، طراحان و تولید کنندگان در شرکت سیمکان تصمیم گرفته اند که محصولات خود را با تنوع بسیار بالا و کیفیت ایده آل روانه بازار کنند. شرکت سیمکان در استان اصفهان و در زمینی با مساحت ۳۳۰۰۰ متر مربع تاسیس شده است. زیربنای به کار رفته برای بخش تولید و توزیع، 12000 متر مربع بوده که در شهرک صنعتی مورچه خورت قرار گرفته است.

آغاز به کار شرکت سیمکان

سرانجام پس از طی کردن مراحل اداری مختلف، در سال ۱۳۷۷ مدیران این شرکت توانستند پروانه بهره ‌برداری را کسب کنند و فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمایند. در طی این مدت زمان، پیشرفت چشمگیری در زمینه تولید کابل و سیم توسط شرکت سیمکان مشاهده شده است. امروزه انواع کابل های خودنگهدار، فشار ضعیف، کابل های کنترل، کابل ‌های هوایی فشار متوسط و همچنین انواع سیم و کابل افشان را می توانید از این شرکت خریداری کنید. علاوه بر این برای خرید کابل های قدرت مسی و آلومینیومی می توانید این محصولات را با استاندارد ملی ایران و کیفیت بسیار بالا انتخاب و خریداری نمایید.
با توجه به اینکه فعالان و در زمینه تجهیزات الکترونیکی و افرادی که به دنبال خرید سیم و کابل به شکل گسترده هستند، حساسیت بسیار بالایی برای تایید کیفیت محصولات به کار می ‌برند، شرکت سیمکان توانسته از سازمان ‌های مختلف، گواهینامه های تایید صلاحیت را کسب کند.
مجموعه الکترو وبر با تشخیص با کیفیت بودن محصولات شرکت سیمکان، انواع سیم و کابل تولید شده توسط این برند را در دسترس شما قرار می دهد. تمامی محصولات این برند، توسط متخصصان وادی برق رایا چک شده و سپس برای شما ارسال می شوند. شما می توانید خرید خود را از طریق سایت الکترو وبر انجام دهید. در صورت نیاز به راهنمایی کارشناسان ما برای خدمت رسانی به شما حاضرند.

کابل افشان سیمکان 3x4
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 3x35+16
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 3x35
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 3x25+16
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 3x25
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 3x2.5
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 3x16
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 3x10
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 3x1.5
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 3x1
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 3x0.75
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 3x0.5
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 2x6
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 2x4
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 2x2.5
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 2x16
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 2x10
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 2x1.5
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 2x1
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 2x0.75
تماس بگیرید
کابل افشان سیمکان 2x0.5
تماس بگیرید
سیم مفتولی ارت سیمکان 1x95
تماس بگیرید
سیم مفتولی ارت سیمکان 1x50
تماس بگیرید
سیم مفتولی ارت سیمکان 1x35
تماس بگیرید
سیم مفتولی ارت سیمکان 1x25
تماس بگیرید
سیم مفتولی ارت سیمکان 1x16
تماس بگیرید
سیم افشان سیمکان 1x95
تماس بگیرید
سیم افشان سیمکان 1x70
تماس بگیرید
سیم افشان سیمکان 1x6
تماس بگیرید
سیم افشان سیمکان 1x50
تماس بگیرید
سیم افشان سیمکان 1x4
تماس بگیرید
سیم افشان سیمکان 1x25
تماس بگیرید
نتایج 161 تا 192 از کل 199 نتیجه