سبد خرید شما خالی می باشد.
0ثبت سفارش

شیوا امواج

دنیای مدرن امروزه به گونه ‌ای است که الکتریسیته نقش ویژه ای در آن ایفا می کند. در واقع هنگامی که قصد استفاده از تجهیزات صنعتی را داشته باشید یا برای ساخت و ساز به ‌دنبال به کار بردن تجهیزات الکتریکی هستید، باید برای انتخاب و خرید این محصولات، حساسیت بالایی به خرج دهید. اهمیت بسیار بالای انتخاب و خرید تجهیزات و قطعات الکتریکی به شکلی است که برای استفاده از دستگاه های برق صنعتی و همچنین به هنگام ساخت و ساز و برق کشی ساختمان، باید از محصولات با کیفیت و تولید شده تحت برندهای معتبر استفاده نمایید. شرکت شیوا امواج یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید دستگاه های برق صنعتی و انواع قطعات مورد نیاز در سازمان ها برای به کارگیری تجهیزات الکترونیکی محسوب می شود. نوع خدمات دهی شرکت شیوا امواج به گونه ‌ای است که به واسطه تخصص و تجربه‌ ای که در زمینه کاری خود دارد توانسته انواع دستگاه های مورد نیاز در کارخانجات و شرکت ها را به شکل سفارشی تولید کند. با توجه به بیش از سی سال تجربه در زمینه تولید دستگاه های برقی صنعتی و قطعات مورد نیاز برای راه اندازی دستگاه ها و ماشین آلات، بسیاری از فعالان در حوزه الکترونیک و ساخت و ساز ترجیح می دهند که از محصولات شیوا امواج بهره ببرند. مجموعه الکترو وبر با بررسی شرایط تصمیم گرفته که تمام محصولات تولید شده توسط شیوا امواج را در اختیار شما قرار دهد.

شیوا امواج

محصولات شیوا امواج

کیفیت بسیار بالایی که محصولات شیوا امواج دارند و این برند را به عنوان یکی از معتبرترین برندهای ایرانی در زمینه تولید تجهیزات برق صنعتی معرفی کرده است، موجب شده که امروزه فروشگاه ‌های مختلف، روی به فروش محصولات تولید شده توسط این شرکت بیاورند. در این بین مجموعه الکترو وبر نیز با بررسی تمام شرایط و موارد، انواع محصولات شیوا امواج را در دسترس شما قرار داده است. با توجه به اینکه برند ایرانی شیوا امواج به عنوان یکی از با کیفیت ترین برندها شناخته می ‌شود، محصولات تولید شده توسط آن را می توانید با سه سال ضمانت خریداری کنید. در کنار این موارد با توجه به اینکه محصولات شیوا امواج دارای تاییدیه اداره برق سراسر کشور هستند و توانسته گواهینامه های متعددی در زمینه مدیریت کیفیت و تولید محصولات به دست آورد، به راحتی می توانید با بررسی محصولات شیوا امواج، روی به خرید آن ها بیاورید.

لیست قیمت شیوا امواج

شیوا امواج در تولید محصولات خود، تنوع بسیار بالایی همواره در نظر می ‌گیرد. به عنوان مثال برای خرید تایمر و تایم سوئیچ می توانید مدل های متعددی از محصولات شیوا امواج را انتخاب و خریداری نمایید. در کنار این موارد، اگر به دنبال بررسی لیست قیمت محصولات دیگر شیوا امواج مانند حفاظت کننده تک فاز و حفاظت کننده سه فاز هستید و قصد دارید برای محافظت از تجهیزات منزل و سازمان ‌های خود از آن ها بهره ببرید، می توانید قیمت گذاری آن ها را توسط فروشگاه الکترو وبر مشاهده نمایید. با توجه به اینکه انواع کنترل کننده و فتوسل و همچنین نمایشگرهای ولتاژ و جریان توسط برند معتبر ایرانی شیوا امواج تولید می شوند، آگاهی شما از قیمت این محصولات می‌ تواند کمک کند تا در خرید خود دقت کافی به خرج دهید و محصولی مقرون به صرفه انتخاب نمایید.
انواع نمایشگر ولتاژ و جریان در شکل های مختلف و آمپرمتر مولتی متر و سوپر ولت آمپرمتر، تحت استانداردهای لازم توسط شیوا امواج تولید و به بازار عرضه می شوند. آگاهی از قیمت محصولات شیوا امواج می تواند به شما در خریدی مناسب، کمک کند. بررسی لیست قیمت محصولات شیوا امواج توسط شما با مراجعه به الکترو وبر، مرکز نمایندگی فروش محصولات این برند به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

شیوا امواج

لیست شیوا امواج

مدیریت مجموعه شیوا امواج تاکید دارد که با تنوع بسیار بالایی محصولات خود را روانه بازار کند. به همین علت امروزه انواع تجهیزات برق صنعتی را می توانید از شیوا امواج انتخاب و خریداری کنید. در کنار این موارد، انواع تایمر مانند تایمر راه پله، تایمر چپگرد، تایمر ستاره مثلث و تایمر راستگرد را در لیست محصولات شیوا امواج می توانید مشاهده نمایید. تجهیزات حفاظتی مانند محافظ ولتاژ کنترل بار، کنترل فاز و محافظ کنتاکتور و همچنین انواع فتوسل و ساعت فرمان از دیگر محصولاتی محسوب می شوند که در لیست شیوا امواج می توانید آن ها را مشاهده نمایید. با این حال با توجه به استقبال مناسبی که از محصولات شیوا امواج در کشور به وجود آمده، ما در الکترو وبر به عنوان مرکز نمایندگی فروش محصولات شیوا امواج با ارائه کاتالوگ محصولات این برند، به شما در خرید گزینه مورد نظر کمک فراوان خواهیم نمود.
اگر به دنبال خرید انواع تجهیزات برق صنعتی هستید و قصد استفاده از انواع رله ها را در صنعت برق دارید، می توانید محصولات ارائه شده توسط مجموعه الکترو وبر را بررسی کنید.

کنترل فاز-بار 1 تا 60 آمپر شیوا امواج
تماس بگیرید
کنترل فاز سری M شیوا امواج
تماس بگیرید
کنترل فاز ستاره مثلث شیوا امواج
تماس بگیرید
کنترل فاز بدون نول شیوا امواج
تماس بگیرید
کنترل آمپر 3 رله ای شیوا امواج
تماس بگیرید
چراغ سیگنال شیوا امواج
تماس بگیرید
ولت متر تکی 96 شیوا امواج
تماس بگیرید
ولت متر 96*48 شیوا امواج
تماس بگیرید
هشدار دهنده وجود آب شیوا امواج
تماس بگیرید
مولتی متر 144 شیوا امواج
تماس بگیرید
مولتی تایمر دیجیتال شیوا امواج
تماس بگیرید
مولتی تایمر آنالوگ شیوا امواج
تماس بگیرید
محافظ کنتاکتور سری N شیوا امواج
تماس بگیرید
محافظ پکیج دیجیتال شیوا امواج
تماس بگیرید
محافظ ولتاژ 20A شیوا امواج
تماس بگیرید
فتوسل 6A شیوا امواج
تماس بگیرید
فتوسل 16A شیوا امواج
تماس بگیرید
فتوسل 10A شیوا امواج
تماس بگیرید
شمارنده دیجیتال شیوا امواج
تماس بگیرید
سوپر کنترل فاز شیوا امواج
تماس بگیرید
سوپر کنترل فاز دیجیتال شیوا امواج
تماس بگیرید
سوپر ولت آمپرمتر 96B شیوا امواج
تماس بگیرید
سوپر ولت آمپرمتر 71 شیوا امواج
تماس بگیرید
سوپر فتوسل شیوا امواج
تماس بگیرید
نتایج 1 تا 32 از کل 57 نتیجه